صفحه اصلی > اینستاگرام : به‌دست‌آوردن اولین 1000 لایک در اینستاگرام ❤️ با 12 استراتژی

به‌دست‌آوردن اولین 1000 لایک در اینستاگرام ❤️ با 12 استراتژی

به‌دست‌آوردن اولین 1000 لایک در اینستاگرام

فهرست مطالب

شاید حساب کاربری‌تان به 5000 فالوور یا حتی 50 هزار فالوور هم رسیده باشد، اما اگر کسی این محتوای شما را نبیند، چه ارزشی دارد؟ تولیدکننده‌های محتوا باید محتوایی تولید کنند که مخاطبین آنها از آن استقبال کنند، و ما می‌خواهیم در این مطلب به شما نشان دهیم که چطور با استراتژی‌های اثبات شده بتوانید اولین 1000 لایک در اینستاگرام برای پست خود به دست بیاورید. با بال بزن همراه باشید تا با 12 استراتژی به‌دست‌آوردن اولین 1000 لایک اینستاگرام آشنا شوید.

همین اول کار به شما بگوییم که به‌دست‌آوردن 1000 لایک نیازمند زمان و تلاش است و اگر به هر دلیلی زمان یا تلاش موردنظر را برای این کار صرف نکنید، موفق نخواهید شد.

ما می‌خواهیم با شما 100درصد صادق باشیم:

 • برای به‌دست‌آوردن 1 هزار لایک، باید سخت کار کنید.
 • همه این استراتژی‌ها نیازمند زمان هستند.

پس اگر برای کار مستمر و سخت آماده هستید، بیایید با یک قدم ساده که می‌توانید برای موفقیت در اینستاگرام دنبال کنید شروع کنیم.

12 استراتژی برای به‌دست‌آوردن اولین 1000 لایک اینستاگرام

در زیر راه‌کارهایی برای کسانی که می‌خواهند اولین 1000 لایکشان را دریافت کنند را خواهیم آورد. این استراتژی‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

1.خرید لایک اینستاگرام برای کسب اولین 1000 لایک در اینستاگرام

راحت‌ترین روش برای دریافت هزار لایک روی اینستاگرام چیست؟ معلوم است خرید لایک! اینفلوئنسرها، سلبریتی‌ها، برندها و هر کسی که می‌خواهد به هر دلیلی لایک خریداری کند می‌تواند از این روش یا دیگر روش‌های تعاملی (خرید ویو و …) استفاده کند. واقعیت هم این است که بسیاری از اینفلوئنسرها در اوایل شروع کار خود چنین کاری کرده‌اند !

خریدن لایک باعث می‌شود که حساب شما بیشتر در معرض تماشای بقیه قرار بگیرد و به نوعی تعاملتان افزایش یابد. اگر به به‌اشتراک‌گذاری محتوای باکیفیت ادامه دهید و در کنار آن نیز با فالوورهایتان در تعامل باشید، می‌توانید فالوورها و لایک‌های طبیعی نیز دریافت کنید.

اگر می‌خواهید لایک بخرید، مطمئن شوید که یک ارائه دهنده معتبر و قابل اعتماد مانند بال بزن را انتخاب خواهید کرد. ما انواع مدل بسته لایک داریم که شامل 1 هزار لایک اینستاگرام هم می‌شوند. همه این تعامل‌ها از حساب‌های واقعی می‌آیند، پس می‌توانید با خیال راحت خریدتان را بکنید.

2.از بقیه بخواهید پستتان را لایک کنند

به‌دست‌آوردن اولین 1000 لایک اینستاگرام

اگر شما هم مانند بقیه افراد از آنها نمی‌خواهید که پستتان را لایک کنند پس یک فرصت مناسب برای دریافت لایک بیشتر را از خود دریغ کرده‌اید. برای این کار می‌توانید به‌سادگی:

 • در توضیحات پست بنویسید که پست را لایک کنند.
 • در ویدئو یا استوری از مخاطبین بخواهید که پست را لایک کنند.

و اگر محتوا، محتوای خوبی باشد، متوجه خواهید شد که فالوورهایتان از لایک پستی که به اشتراک گذاشته‌اید خوشحال خواهند شد.

اگر یک حساب اینستاگرامی با فالوورهای زیادی دارید، این ترفند ساده ممکن است برای دریافت صدها یا هزاران یا لایک‌های بیشتر مناسب باشد.

3.یک مسابقه لایک برای برنده‌شدن اجرا کنید

کسب‌وکارها و تولیدکننده‌های محتوا می‌توانند برای دریافت هزاران لایک خود مسابقه‌ای را برگزار کنند. در چنین استراتژی از مخاطبین خود می‌خواهید که در ازای برنده‌شدن چیزی، پست موردنظر را لایک کنند. بیایید فرض کنیم که برنده مسابقه شما برنده یکی از خدمات، محصولات یا جایزه نقدی خواهد شد که شما برای آنها در نظر خواهید گرفت.

شما می‌توانید با استفاده از ابزارهایی که به صورت آنلاین می‌توانند برنده را مشخص کنند، از مخاطبین خود بخواهید که پست را لایک کنند و برنده را با این سایت‌ها مشخص کنید.

ما توصیه می‌کنیم که موارد زیر را انجام دهید:

 • از دیگران بخواهید که شما را دنبال کنند.
 • از دیگران بخواهید که محتوا را لایک کنند.
 • وقتی می‌خواهید برنده را اعلام کنید، دستورالعمل واضحی را برای کاربران شرح دهید.
 • هشتگ‌هایی مانند “برنده یا “رقابت را اضافه کنید. همچنین هشتگ‌های مرتبط در زمینه فعالیتی خودتان را نیز اضافه کنید.

حالا، تمام چیزی که باید انجام دهید این است که ببینید که لایک‌ها شروع به افزایش می‌کنند و برنده را در روزی که باید اعلام کنید.

اگر اینفلوئنسر هستید، این استراتژی در هنگام همکاری با برندها به شکل عالی کار خواهد کرد. برای برنده می‌توانید از کدهای تخفیف مخصوص آن برند یا محصولی که ارائه کرده است استفاده کنید.

4.همکاری با تولیدکننده‌های محتوای دیگر در زمینه کاری شما

به‌دست‌آوردن اولین 1000 لایک اینستاگرام

همکاری در زمینه کاری مرتبط با حوزه کاری خودتان، یک روش بسیار سودمند برای به‌دست‌آوردن اولین 1000 لایک در اینستاگرام است. اگر می‌خواهید از این امکان اینستاگرام استفاده کنید، ما توصیه می‌کنیم چند نکته زیر را رعایت کنید:

 • برای همکاری با شخص موردنظر، نخست دایرکتی برای او ارسال کنید و از آنها بپرسید مایل به همکاری هستند یا نه.
 • سپس رضایت وی را برای همکاری بدست بیاورید.
 • در نهایت روی پست‌های انتشاری با همدیگر برنامه‌ریزی کنید.

همکاری برای ارسال پست با دیگر تولیدکننده‌های محتوا یکی از سریع‌ترین روش‌ها برای دریافت لایک اینستاگرام است چون با این کار در مخاطبین فعلی خود نفوذ کرده و همچنین در حین حال به مخاطبین افراد دیگر نیز دسترسی خواهید داشت.

اگر با برندها یا اینفلوئنسرهای بزرگ کار کنید، این استراتژی ساده به معنی سیل کامنت‌ها، لایک‌ها و فالوورها به سمت حساب شما خواهد بود. فقط از یاد نبرید که در این مدل همکاری تا حد ممکن به زمینه فعالیتی خود پایبند بمانید.

نکته

مهمتر از همه موارد اینکه حتما به کامنت‌های زیر پست پاسخ بدهید. اینستاگرام برای تعامل ساخته شده است نه اینکه برخلاف بعضی حساب‌ها کامنت‌ها را بدون پاسخ بگذارید، چنین کاری باعث ریزش اعتماد و فالوور شما خواهد شد. تعامل مستمر با کاربر و همچنین جواب‌دهی مناسب (حتی در برابر کامنت های منفی) میتواند چهره شما را در اینستاگرام در بین فالوورهایتان و دیگر افراد محبوب کند.

5.از تگ‌های لوکیشن پراسفتاده استفاده کنید.

هشدار: اگر واقعاً لوکیشن یا موقعیت موردنظر را می‌خواهید اینکار را بکنید.

شما هرگز نمی‌خواهید که موقعیت یا لوکیشنی را اسپم کنید (یعنی لوکیشن بی‌ربط به پست خود را منتشر نکنید) چون این یک روش سریع برای از دست‌دادن اعتماد فالوورهایتان است. برای مثال، اگر شما یک اینلفونئسر مسافرتی هستید، شاید بخواهید در زمانی که در یک فستیوال بزرگ یا در زمانی که در دبی هستید پست منتشر کنید. در چنین مواقعی شما باید از تگ لوکیشن مورد نظر استفاده کنید.

منطق زیربنایی این استراتژی این است که افرادی که این هشتگ‌های موقعیت را زیاد می‌بینند، باعث می‌شوند که پست شما را بیشتر ببینند و لایک‌های بیشتری دریافت کنید.

حرفه‌ای‌ها می‌توانند از تگ‌های لوکیشن پراستفاده مانند رویدادهای صنعتی یا شبکه‌سازی بزرگ استفاده کنید. این موقعیت‌های مکانی ترافیک زیادی را به خود جذب می‌کنند که می‌توانید از این راه لایک‌های زیادی به دست بیاورید.

6.محتوای تولیدشده توسط کاربر را پست کنید

اگر کسب‌وکار دارید از این نکته استفاده کنید: از محتوای تولیدشده توسط کاربران برای دریافت لایک‌های بیشتر استفاده کنید. محتوای تولید شده توسط کاربر باید شامل موارد زیر باشد:

 • نظرات مشتریان درباره خدمات یا محصول شما
 • بررسی‌هایی از محصولات شما
 • پیشنهادات یا نظراتی از مخاطبینتان
 • سؤالات مشتریانتان

مردم عاشق محتوایی هستند که توسط کاربران تولید می‌شوند و خوشحال می‌شوند که این پست‌ها را لایک کنند.

7.از زیرنویس برای محتوای خود استفاده کنید

زیرنویس‌ها به شما اجازه می‌دهند تا پیام موردنظر خود را به افرادی که مشکل شنوایی دارند برسانید. افراد زیادی به ویدئوها بدون صدا گوش می‌دهند چون در محل کار هستند یا در جایی هستند که نمی‌توانند صدای ویدئو را بشنوند یا از آهنگی که به ویدئو اضافه شده است لذت نمی‌برند.

برای اضافه‌کردن زیرنویس به ویدئوها ابزارهای زیادی هستند که می‌توانید از آنها استفاده کنید. یا اینکه با نرم‌افزارهای ویرایش کامپیوتر زیرنویس‌ها را دستی اضافه کنید. (با نرم‌افزارهای ادیت ویدئوی گوشی هم می‌توانید این کار را بکنید اما زمان‌بر است).

قبل از انتشار ویدئوی خود حتما جملات و کلمات را بررسی کنید و مهمتر از همه اینکه، حتما زیرنویس را در جایی از ویدئو قرار دهید که زیر کپشن یا لوگو قرار نگیرد و به آسانی بتواند خوانده شود.

8.زمانی محتوا را منتشر کنید که مخاطبین شما فعال هستند

اگر واقعاً می‌خواهید تعامل حساب کاربری‌تان افزایش یابد، و به هدف به‌دست‌آوردن اولین 1 هزار لایک در اینستاگرام برسید، باید زمانی پست منتشر کنید که مخاطبین شما آنلاین و فعال هستند.

چه زمانی مخاطبین شما آنلاین هستند؟

بر اینکه بفهمید چه زمانی مخاطبین شما آنلاین هستند، اگر حسابتان، بیزینسی است، می‌توانید با مشاهده تب آمار (Insight) ببینید که چه زمانی فالوورهایتان بیشترین فعالیت را دارند. در تب آمار می‌توانید با توجه به فعالیت فالوورهایتان ببینید که بهترین روز هفته برای انتشار محتوا چه زمانی است.

یکی از دلایلی که باعث می‌شود زمان انتشار محتوا برای دریافت اولین 1000 لایک اهمیت داشته باشد این است که شما می‌توانید در ساعت‌هایی که فعالیت دنبال‌کننده‌هایتان در اوج خود است، محتوای خود را منتشر کنید و این یعنی احتمال دریافت لایک را افزایش خواهید داد.

از یاد نبرید که بهترین زمین انتشار پست به منطقه زمانی کاربرهایتان نیز بستگی دارد.

برای مثال، اگر شما شخصی باشید که در شرق ایالات متحده آمریکا ساکن هستید، و بیشتر مخاطبین شما در سمت دیگر جهان هستند، مخاطبین شما ممکن است در نیمه‌شب بیشترین فعالیت خود را داشته باشند.

در چنین مواقعی بهترین ابزار برای انتشار پست، استفاده از گزینه پست‌های برنامه‌ریزی شده خود اینستاگرام است تا مطمئن شوید که در زمانی که فالوورهایتان آنلاین هستند، محتوا را منتشر خواهید کرد.

اگر داده آن‌چنانی در تب آمار نداشته باشید، باید چه‌کار کنید؟ به عنوان یک قاعده کلی، بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام چیزی بین ساعت 7 صبح و 8 صبح در روزهای غیرتعطیل هفته است. با کمال تعجب، روزهای آخر هفته یکی از بدترین زمان‌ها برای ارسال محتوا است چون بیشتر افراد مشغول سپری‌کردن اوقات با خانواده یا دوستانشان هستند.

بهترین راه‌حل این است که با انواع بازه‌های برای ارسال محتوا آزمایش کنید تا ببینید چه زمانی برای ارسال محتوا برای فالوورهای شما جواب می‌دهد. اگر این استراتژی را دنبال کنید، به‌دست‌آوردن اولین 1000 لایک راحت‌تر خواهد بود.

9.در استفاده از هشتگ حرفه‌ای شوید

به‌دست‌آوردن اولین 1000 لایک اینستاگرام

برخلاف چیزی که شاید شنیده باشید، باز هم هشتگ‌ها می‌توانند برای اینستاگرام مفید باشند. آنها امروزه به اندازه گذشته مؤثر نیستند اما هنوز هم به الگوریتم اینستاگرام کمک می‌کنند تا بفهمد که محتوای شما درباره چیست. همچنین بعضی مخاطبین شما را که چنین هشتگ‌هایی را دنبال می‌کنند را نیز جذب محتوایتان خواهند کرد.

اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد تا 30 هشتگ به هر محتوا اضافه کنید، اما از یاد نبرید که کمتر بیشتر است !. مانند هر کاری در این کار زیاده‌روی نکنید. ما به شما پیشنهاد میکنیم که 3-8 هشتگ اضافه کنید که:

 • به زمینه مورد فعالیت شما مرتبط باشند.
 • در اینستاگرام محبوب باشند.

یا اینکه می‌توانید بعضی از هشتگ‌های مرتبط را که کمتر محبوب هستند را برای رسیدن به افراد بیشتری با هم ترکیب کنید. کلید اینجا این است که مطمئن شوید از هشتگ‌های مرتبط با زمینه کاری خودتان استفاده کنید در غیر این صورت افرادی محتوای شما را مشاهده خواهند کرد که علاقه چندانی به محتوای شما نداشته و در نتیجه احتمال لایک محتوای شما کاهش می‌یابد.

10.محتوای خود را در شبکه‌های اجتماعی دیگر نیز منتشر کنید

اگر در شبکه‌های اجتماعی دیگر مانند تلگرام، فیس‌بوک، تیک‌تاک، توییتر و… نیز فعال هستید، می‌توانید برای دریافت لایک و بازدیدهای بیشتر، در آنها نیز محتوای خود را منتشر کنید.

قضیه خیلی ساده است: وقتی در اینستاگرام پستی منتشر می‌کنید، لینک آن پست را در شبکه‌های اجتماعی دیگر نیز منتشر کنید. مطمئن شوید که دنبال‌کننده‌هایتان را در سایر شبکه‌های اجتماعی به پست اینستاگرامی خود ارجاع می‌دهید، بنابراین احتمال به اشتراک‌گذاری و لایک محتوای خود را با چنین کاری افزایش خواهید داد.

انتشار محتوا در چندین شبکه اجتماعی باعث می‌شود که نرخ مشاهده محتوا توسط چندین پلتفرم را افزایش داده و به شما اجازه خواهد داد تا نفوذتان را در چندین پلتفرم افزایش دهید.

استفاده از این استراتژی یکی از بهترین روشهای فوری و سریع برای دریافت 1000 لایک راحت در اینستاگرام است.

11.کیفیت محتوای خود را افزایش دهید

امروزه رقابت زیادی در اینستاگرام وجود دارد. اگر هدف شما افزایش لایک بیشتر و ریچ (Reach به معنی این است که چند نفر کاربر منحصربفرد میتوانند محتوای شما را ببینند. یا بهتر است بگوییم نرخ مشاهده یونیک) بیشتر است، باید یک روشی پیدا کنید برای اینکه بتوانید صدای خود را در بین این همه تولیدکننده محتوا به مخاطبین هدف خود برسانید.

یک روش برای انجام این کار استفاده از برنامه ویرایش تصاویر برای افزایش کیفیت پست‌ها است. برنامه‌های رایگان زیادی وجود دارند که می‌توانید برای ویرایش تصاویر خود از آنها استفاده کنید. همچنین ابزارهای هوش مصنوعی نیز وجود دارند که به شما کمک می‌کنند کاملا تصاویر خود را زیر و رو کنید!

از این برنامه ها می‌توانید برای ویرایش گزینه های زیر استفاده کنید:

 • روشنایی تصاویر
 • بهبود رنگ‌ها
 • شارپ کردن یا واضح کردن تصاویر
 • ایجاد یک اثر پرتره با یک پس‌زمینه بلوری
 • تنظیم تعادل سفید

ویرایش تصاویر یا ویدئو‌ها باعث می‌شود که محتوای شما بیشتر حرفه‌ای به نظر برسد. فقط از یاد نبرید در هنگام استفاده از این ابزارها به‌ویژه در هنگام استفاده از هوش مصنوعی، اصالت خود را از دست نمی‌دهید. اگر بیش از حد محتوای خود را ویرایش کنید، فالوورهایتان متوجه می‌شوند و ممکن است این کار بهانه‌ای شود که آنها دست از دنبال‌کردن شما بردارند چون دیگر فکر می‌کنند که خود واقعی‌تان نیستید.

12.پروفایل خود را به عمومی تغییر دهید

خصوصی‌بودن حساب فقط برای حساب اینستاگرامی که شخصی است و می‌خواهید محتوای خود را با آشناهایتان به اشتراک بگذارید کاربرد دارد در غیر این صورت این کار اشتباه است.

چرا؟

اگر حساب کاربری‌تان خصوصی است:

 • این کار مانع ظاهرشدن محتوای شما در بخش اکسپلور اینستاگرام خواهد شد.
 • نیازمند تلاش بیشتری برای فالوورهای بالقوه‌تان است تا محتوای شما را مشاهده کنند.

از یاد نبرید که با عمومی‌کردن پروفایل کاربری‌تان، هر شخصی می‌تواند آن را مشاهده کند، بنابراین اگر نمی‌خواهید افراد خاصی، محتوای شما را ببینید، پس آنها را بلاک کنید.

خلاصه نحوه دریافت اولین 1000 لایک اینستاگرام

دریافت اولین 1000 لایک در اینستاگرام راحت‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید. کلید انجام این کار این است که محتوای خود را به دید افراد یا مخاطبین هدف خود (افرادی که به محتوای شما اهمیت می‌دهند) برسانید. از راهنمای ما برای افزایش نرخ مشاهده منحصربفرد محتوای خود و همچنین بهبود تصاویر و ویدئوهای خود استفاده کنید. از یاد نبرید اولین قدم دریافت هزار لایک در اینستاگرام، تولید محتوای باکیفیت است، بنابراین با شناسایی دقیق نیازهای کاربران خود، محتوای موردنظر آنها را انتشار دهید و با راه‌کارهای بالا اولین هدف خودتان که دریافت هزار لایک اینستاگرام است را تیک بزنید.

منبع: viralyft

sirvan

یک دونده که دوست داره بنویسه.
پست های مرتبط

6 فایده داشتن فالوور زیاد در اینستاگرام در سال 2024👌

شاید تابه‌حال از خودتان پرسیده باشید که آیا داشتن فالوورهای زیاد در…

۱۴۰۳-۰۴-۱۹

افزایش بازدید استوری با 18 روش تضمینی ✅

آیا شما هم از آن دست خالقان محتوا هستید که نمی‌دانند چه…

۱۴۰۳-۰۴-۱۲

الگوریتم اینستاگرام 2024 📍راهنمای جامع 0تا 99 😉

📍پیش گفتار الگوریتم اینستاگرام 2024 در شلوغی جلب توجه در اینستاگرام، رمزگشایی…

۱۴۰۳-۰۴-۱۱

دیدگاهتان را بنویسید